Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RVC0805JT6K80
Tono Tono
Maori
4071854Ataata RVC0805JT6K80Stackpole Electronics, Inc.
RVC0805JT6K80
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RVC0805JT6K80
  • Whakaahuatanga
    RES 6.8K OHM 5% 1/8W 0805
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0805
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Tuhinga
    6.8 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Paa / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RVC 0805 6.8K 5% R