Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RVC1206FT1M82
Tono Tono
Maori
RVC1206FT1M82
  • Tau Wae
    RVC1206FT1M82
  • Whakaahuatanga
    RES 1.82M OHM 1% 1/4W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
  • Tuhinga
    1.82 MOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
    1206 (3216 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.82 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film