Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RVC1206JT3M90
Tono Tono
Maori
4616708Ataata RVC1206JT3M90Stackpole Electronics, Inc.
RVC1206JT3M90
  • Tau Wae
    RVC1206JT3M90
  • Whakaahuatanga
    RES 3.9M OHM 5% 1/4W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
  • Tuhinga
    3.9 MOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
    1206 (3216 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RVC 1206 3.9M 5% R