Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RVC2512JK51R0
Tono Tono
Maori
RVC2512JK51R0
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    RVC2512JK51R0
  • Whakaahuatanga
    RES 51 OHM 5% 1W 2512
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2512
  • Rahi / Rahi
    0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
  • Tuhinga
    51 Ohms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Paa / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    51 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film