Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > SM4124FT5R90
Tono Tono
Maori
1461548Ataata SM4124FT5R90Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FT5R90
  • Tau Wae
    SM4124FT5R90
  • Whakaahuatanga
    RES 5.9 OHM 1% 2W 4124
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
  • Tuhinga
    5.9 Ohms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Ētahi Ingoa
    SM 2 5.9 1% R
    SM25.91%R
    SM25.91%R-ND
    SM25.9FR
    SM25.9FR-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 275°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.195" (4.95mm)
  • Ngā āhuatanga
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    5.9 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound