Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > SM4124FTR124
Tono Tono
Maori
268572Ataata SM4124FTR124Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FTR124
  • Tau Wae
    SM4124FTR124
  • Whakaahuatanga
    RES 0.124 OHM 1% 2W 4124
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
  • Tuhinga
    124 mOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Ētahi Ingoa
    SM 2 0.124 1% R