Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > SM4124JTR620
Tono Tono
Maori
4477702Ataata SM4124JTR620Stackpole Electronics, Inc.
SM4124JTR620
  • Tau Wae
    SM4124JTR620
  • Whakaahuatanga
    RES 0.62 OHM 5% 2W 4124
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
  • Tuhinga
    620 mOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Ētahi Ingoa
    SM 2 0.62 5% R