Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > SM6227FT2R55
Tono Tono
Maori
824705Ataata SM6227FT2R55Stackpole Electronics, Inc.
SM6227FT2R55
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
750+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SM6227FT2R55
  • Whakaahuatanga
    RES 2.55 OHM 1% 3W 6227
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    6227
  • Rahi / Rahi
    0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
  • Raupapa
    SM
  • Tuhinga
    2.55 Ohms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    6227 J-Lead
  • Ētahi Ingoa
    SM 3 2.55 1% R