Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > SM6227FT75R0
Tono Tono
Maori
4795914Ataata SM6227FT75R0Stackpole Electronics, Inc.
SM6227FT75R0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
750+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SM6227FT75R0
  • Whakaahuatanga
    RES 75 OHM 1% 3W 6227
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    6227
  • Rahi / Rahi
    0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
  • Raupapa
    SM
  • Tuhinga
    75 Ohms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    6227 J-Lead
  • Ētahi Ingoa
    SM 3 75 1% R
    SM3751%R
    SM3751%R-ND
    SM375FR
    SM375FR-ND
    SM6227FT75R0-ND
    SM6227FT75R0TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 275°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.265" (6.73mm)
  • Ngā āhuatanga
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    75 Ohms ±1% 3W Chip Resistor 6227 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound