Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > SM8035FT500R
Tono Tono
Maori
1725085Ataata SM8035FT500RStackpole Electronics, Inc.
SM8035FT500R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
350+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SM8035FT500R
  • Whakaahuatanga
    RES 500 OHM 1% 4W 8035
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8035
  • Rahi / Rahi
    0.827" L x 0.350" W (21.00mm x 8.90mm)
  • Raupapa
    SM
  • Tuhinga
    500 Ohms
  • Mana (Watts)
    4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    8035 J-Lead
  • Ētahi Ingoa
    SM8035FT500RTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 275°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.377" (9.57mm)
  • Ngā āhuatanga
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    500 Ohms ±1% 4W Chip Resistor 8035 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound