Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > SP3AJT22R0
Tono Tono
Maori
2865382Ataata SP3AJT22R0Stackpole Electronics, Inc.
SP3AJT22R0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SP3AJT22R0
  • Whakaahuatanga
    RES FUSE 22 OHM 4W 5% UL AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm)
  • Raupapa
    SP
  • Tuhinga
    22 Ohms
  • Mana (Watts)
    4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    SP3AJT22R0TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 350°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Fusible, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    22 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Fusible, Safety Wirewound