Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > VM10JB82R0
Tono Tono
Maori
4961344Ataata VM10JB82R0Stackpole Electronics, Inc.
VM10JB82R0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    VM10JB82R0
  • Whakaahuatanga
    RES CERM WW 10W 82 OHM 5% VERT
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±300ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Radial Lead
  • Rahi / Rahi
    0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm)
  • Raupapa
    VM
  • Tuhinga
    82 Ohms
  • Mana (Watts)
    10W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    VM 10 82 5% B