Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > VM3JBR500
Tono Tono
Maori
3992754Ataata VM3JBR500Stackpole Electronics, Inc.
VM3JBR500
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    VM3JBR500
  • Whakaahuatanga
    RES 0.5 OHM 3W 5% RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±800ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
  • Raupapa
    VM
  • Tuhinga
    500 mOhms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 250°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.024" (26.00mm)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    500 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound