Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WCB25JB47R0
Tono Tono
Maori
WCB25JB47R0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    WCB25JB47R0
  • Whakaahuatanga
    RES 47 OHM 5% 25W AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
  • Raupapa
    WCB
  • Tuhinga
    47 Ohms
  • Mana (Watts)
    25W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 275°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.539" (13.68mm)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound