Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WRF3JTR200
Tono Tono
Maori
WRF3JTR200
  • Tau Wae
    WRF3JTR200
  • Whakaahuatanga
    RES WW 3W 0.2 OHM 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    -80/ +900ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
  • Raupapa
    WRF
  • Tuhinga
    200 mOhms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    WRF 3 0.2 5% R