Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WVM10FB14R3
Tono Tono
Maori
WVM10FB14R3
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    WVM10FB14R3
  • Whakaahuatanga
    RES 14.3 OHM 10W 1% RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.634" L x 0.480" W (16.10mm x 12.19mm)
  • Raupapa
    WVM
  • Tuhinga
    14.3 Ohms
  • Mana (Watts)
    10W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 250°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.433" (36.40mm)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    14.3 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound