Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WVM5FB28R4
Tono Tono
Maori
WVM5FB28R4
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    WVM5FB28R4
  • Whakaahuatanga
    RES 28.4 OHM 5W 1% RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.520" L x 0.382" W (13.21mm x 9.70mm)
  • Raupapa
    WVM
  • Tuhinga
    28.4 Ohms
  • Mana (Watts)
    5W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 250°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.047" (26.60mm)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    28.4 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound