Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WW10JT2K20
Tono Tono
Maori
5817307Ataata WW10JT2K20Stackpole Electronics, Inc.
WW10JT2K20
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
250+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    WW10JT2K20
  • Whakaahuatanga
    RES 2.2K OHM 10W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
  • Raupapa
    WW
  • Tuhinga
    2.2 kOhms
  • Mana (Watts)
    10W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 350°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Moisture Resistant
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.2 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound