Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WW12FT1R27
Tono Tono
Maori
6587815Ataata WW12FT1R27Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT1R27
  • Tau Wae
    WW12FT1R27
  • Whakaahuatanga
    RES 1.27 OHM 0.4W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
  • Tuhinga
    1.27 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.4W
  • Ētahi Ingoa
    WW H 1.27 1% R