Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WW12FT57R6
Tono Tono
Maori
2515538Ataata WW12FT57R6Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT57R6
  • Tau Wae
    WW12FT57R6
  • Whakaahuatanga
    RES 57.6 OHM 0.4W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
  • Tuhinga
    57.6 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.4W
  • Ētahi Ingoa
    WW H 57.6 1% R