Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WW12FTR100
Tono Tono
Maori
3954241Ataata WW12FTR100Stackpole Electronics, Inc.
WW12FTR100
  • Tau Wae
    WW12FTR100
  • Whakaahuatanga
    RES 0.1 OHM 0.4W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±90ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
  • Tuhinga
    100 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.4W
  • Ētahi Ingoa
    WW H 0.1 1% R
    WWH0.11%R
    WWH0.11%R-ND
    WWH0.1FR
    WWH0.1FR-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 350°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Moisture Resistant
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100 mOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound