Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WW12JT110R
Tono Tono
Maori
989550Ataata WW12JT110RStackpole Electronics, Inc.
WW12JT110R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    WW12JT110R
  • Whakaahuatanga
    RES 110 OHM 0.4W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
  • Raupapa
    WW
  • Tuhinga
    110 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    WW H 110 5% R