Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WW1FT1K18
Tono Tono
Maori
236064Ataata WW1FT1K18Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT1K18
  • Tau Wae
    WW1FT1K18
  • Whakaahuatanga
    RES 1.18K OHM 1W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
  • Tuhinga
    1.18 kOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Ētahi Ingoa
    WW 1 1.18K 1% R