Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WW1JT110R
Tono Tono
Maori
2848169Ataata WW1JT110RStackpole Electronics, Inc.
WW1JT110R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    WW1JT110R
  • Whakaahuatanga
    RES 110 OHM 1W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
  • Raupapa
    WW
  • Tuhinga
    110 Ohms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    WW 1 110 5% R