Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WW1JT200R
Tono Tono
Maori
6396455Ataata WW1JT200RStackpole Electronics, Inc.
WW1JT200R
  • Tau Wae
    WW1JT200R
  • Whakaahuatanga
    RES 200 OHM 1W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
  • Tuhinga
    200 Ohms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Ētahi Ingoa
    WW 1 200 5% R