Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 0412CDMCCDS-R47MC
Tono Tono
Maori
0412CDMCCDS-R47MC
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    0412CDMCCDS-R47MC
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 470NH 6A 21 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Molded
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMD
  • Rahi / Rahi
    0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    0412CDMC/DS
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    0412CDMCCDS-R47MC-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Metal
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    470nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.047" (1.20mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470nH Shielded Molded Inductor 6A 21 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    21 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    6A
  • I teie nei - Maama
    9.7A