Home > Hua > Optoelectronics > Whakaaturanga i nga Momo - Uara Aama me te Tau > XZFMOK10A
Tono Tono
Maori
79376Ataata XZFMOK10ASunLED
XZFMOK10A
  • Tau Wae
    XZFMOK10A
  • Whakaahuatanga
    DISPLAY 0.4" 1DIGIT ORN CA SMD
  • Tauira ECAD
  • Waimotu - Tae
    610nm
  • Puku - Whakamua (Vf) (Typ)
    2V
  • Rahi / Rahi
    0.512" H x 0.358" W x 0.148" D (13.00mm x 9.10mm x 3.75mm)
  • Raupapa
  • Whakaaetanga Mana (Max)
    75mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    10-SMD, No Lead
  • Tau o Ngā Pūāhua
    1
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    2A (4 Weeks)
  • Te Whakatauranga a Millicandela
    15mcd
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Whakaatu
    7-Segment
  • Rahinga Puka / Alpha
    0.40" (10.16mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Character LED Display Module Orange 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 10mA 0.512" H x 0.358" W x 0.148" D (13.00mm x 9.10mm x 3.75mm) 10-SMD, No Lead
  • Tono - Whakamātau
    10mA