Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > PRL1632-R091-F-T1
Tono Tono
Maori
5550005Ataata PRL1632-R091-F-T1Susumu
PRL1632-R091-F-T1
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PRL1632-R091-F-T1
  • Whakaahuatanga
    RES 0.091 OHM 1W 1206 WIDE
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1206
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
  • Raupapa
    PRL
  • Tuhinga
    91 mOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Wide 1206 (3216 Metric), 0612
  • Ētahi Ingoa
    PRL1632.091FTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    22 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    91 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense Thin Film