Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RL0816T-R039-G
Tono Tono
Maori
4290198Ataata RL0816T-R039-GSusumu
RL0816T-R039-G
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RL0816T-R039-G
  • Whakaahuatanga
    RES 0.039 OHM 2% 1/4W 0603
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te Tae Tema
    0/ +350ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0603
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Tuhinga
    39 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Paa / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    39 mOhms ±2% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film