Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RL1220T-R051-J
Tono Tono
Maori
4814079Ataata RL1220T-R051-JSusumu
RL1220T-R051-J
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RL1220T-R051-J
  • Whakaahuatanga
    RES 0.051 OHM 5% 1/4W 0805
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    0/ +350ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0805
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Raupapa
    RL
  • Tuhinga
    51 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RL1220TR051J
    RL12T.051JTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    10 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.020" (0.50mm)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    51 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thin Film