Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RL3720S-R47-G
Tono Tono
Maori
3602997Ataata RL3720S-R47-GSusumu
RL3720S-R47-G
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
4000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RL3720S-R47-G
  • Whakaahuatanga
    RES 0.47 OHM 1/2W 1508 WIDE
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te Tae Tema
    0/ +200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0815
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm)
  • Raupapa
    RL
  • Tuhinga
    470 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Wide 1508 (3720 Metric), 0815
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    10 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470 mOhms ±2% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Current Sense Thin Film