Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RL7520WT-R015-F
Tono Tono
Maori
947106Ataata RL7520WT-R015-FSusumu
RL7520WT-R015-F
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
4000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RL7520WT-R015-F
  • Whakaahuatanga
    RES 0.015 OHM 2W 3008 WIDE
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    0/ +350ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0830
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.295" W (2.00mm x 7.50mm)
  • Raupapa
    RL
  • Tuhinga
    15 mOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Wide 3008 (2075 Metric), 0830
  • Ētahi Ingoa
    RL7520WT-R015-F-ND
    RL7520WTR015F
    RL75WT.015FTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    10 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Current Sense Thin Film