Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RP1005S-R68-J
Tono Tono
Maori
4854698Ataata RP1005S-R68-JSusumu
RP1005S-R68-J
  • Tau Wae
    RP1005S-R68-J
  • Whakaahuatanga
    RES 0.68 OHM 5% 1/6W 0402
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    0/ +200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0402
  • Rahi / Rahi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Raupapa
    RP
  • Tuhinga
    680 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.167W, 1/6W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0402 (1005 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.018" (0.45mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    680 mOhms ±5% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Metal Film