Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > MLZ2012M100HT000
Tono Tono
Maori
1003404Ataata MLZ2012M100HT000TDK Corporation
MLZ2012M100HT000
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
10+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MLZ2012M100HT000
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Multilayer
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0805 (2012 Metric)
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    MLZ
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    MLZ2012M100H
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    10 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2MHz
  • Inangarangi
    10µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.057" (1.45mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10µH Shielded Multilayer Inductor 300mA 884 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    884 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    300mA
  • I teie nei - Maama
    200mA