Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Diodes - Zener - Kotahi > BZD27C100P R3G
Tono Tono
Maori
4427278Ataata BZD27C100P R3GTSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C100P R3G
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    BZD27C100P R3G
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz)
    100V
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1.2V @ 200mA
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Sub SMA
  • Raupapa
  • Mana - Max
    1W
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    DO-219AB
  • Ētahi Ingoa
    BZD27C100P R3GCT
    BZD27C100P R3GCT-ND
    BZD27C100PR3GCT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    30 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tae (Max) (Zzt)
    200 Ohms
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Zener Diode 100V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    1µA @ 75V
BZD27C100P M2G
BZD27C100P M2G
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 100V 1W SUB SMA
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C100P RFG
BZD27C100P RFG
BZD27C100P MQG
BZD27C100P MQG
BZD27C100P-HE3-18
BZD27C100P-HE3-18
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 800MW SMF DO219AB
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
BZD27C100P RTG
BZD27C100P RTG