Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > SMB10J10CA R5G
Tono Tono
Maori
2938138Ataata SMB10J10CA R5GTSC (Taiwan Semiconductor)
SMB10J10CA R5G
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
850+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SMB10J10CA R5G
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 10V 17V DO214AA
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    10V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    17V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    11.1V
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AA (SMB)
  • Raupapa
    SMB10J
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    1000W (1kW)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    DO-214AA, SMB
  • Ētahi Ingoa
    SMB10J10CA R5GTR
    SMB10J10CA R5GTR-ND
    SMB10J10CAR5GTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    58.8A