Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > SMBJ28CA R5G
Tono Tono
Maori
374766Ataata SMBJ28CA R5GTSC (Taiwan Semiconductor)
SMBJ28CA R5G
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
850+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SMBJ28CA R5G
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 28V 45.4V DO214AA
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    28V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    45.4V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    31.1V
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AA (SMB)
  • Raupapa
    SMBJ
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    DO-214AA, SMB
  • Ētahi Ingoa
    SMBJ28CA R5GTR
    SMBJ28CA R5GTR-ND
    SMBJ28CAR5GTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    13.8A
  • Capacitance @ Frequency
  • Mahinga Korero
    1
  • Nga tono
    General Purpose
SMBJ28CA
SMBJ28CA
Whakaahuatanga:
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
SMBJ28CA
SMBJ28CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 28V 45.4V SMB
Kaihanga: Bourns, Inc.
SMBJ28CA-13
SMBJ28CA-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
SMBJ28CA-HRA
SMBJ28CA-HRA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 28V 45.4V DO214AA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
SMBJ28C-E3/5B
SMBJ28C-E3/5B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 28V 50V DO214AA
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
SMBJ28CA-Q
SMBJ28CA-Q
Kaihanga: Bourns, Inc.
SMBJ28ATR
SMBJ28ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ28C
SMBJ28C
Whakaahuatanga: TVS DIODE 28V 47.67V DO214AA
SMBJ28CA M4G
SMBJ28CA M4G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
SMBJ28CA-M3/5B
SMBJ28CA-M3/5B
SMBJ28CA-QH
SMBJ28CA-QH
SMBJ28CA-M3/52
SMBJ28CA-M3/52