Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > LR2512-R05FW
Tono Tono
Maori
3496995Ataata LR2512-R05FWTT Electronics/Welwyn
LR2512-R05FW
  • Tau Wae
    LR2512-R05FW
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 0.05 OHM 1% 2W 2512
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Putanga - Mahi
    2W
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    2512
  • Te matotoru (Max)
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.256" L x 0.128" W (6.50mm x 3.25mm)
  • Raupapa
    LR
  • RoHS Tūnga
    Digi-Reel®
  • Ko te poari
    2512 (6432 Metric)
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Waehanga Kaihanga
    LR2512-R05FW
  • Teitei - Tae (Max)
    0.033" (0.84mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
  • FIFO
    2
  • Whakaahua nui
    0.05 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±1%
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 0.05 OHM 1% 2W 2512