Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > LRMAM0805-R01FT5
Tono Tono
Maori
881311Ataata LRMAM0805-R01FT5TT Electronics/Welwyn
LRMAM0805-R01FT5
  • Tau Wae
    LRMAM0805-R01FT5
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 0.01 OHM 1% 1/2W 0805
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Putanga - Mahi
    0.5W, 1/2W
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    0805
  • Te matotoru (Max)
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Raupapa
    LRMA
  • RoHS Tūnga
    Cut Tape (CT)
  • Ko te poari
    0805 (2012 Metric)
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 170°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Waehanga Kaihanga
    LRMAM0805-R01FT5
  • Teitei - Tae (Max)
    0.031" (0.80mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200, Current Sense
  • FIFO
    2
  • Whakaahua nui
    0.01 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±1%
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 0.01 OHM 1% 1/2W 0805