Home > Hua > Ihu > Resistor Networks, Rauemi > L101S473LF
Tono Tono
Maori
7072271Ataata L101S473LFTT Electronics
L101S473LF
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    L101S473LF
  • Whakaahuatanga
    RES ARRAY 9 RES 47K OHM 10SIP
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    10-SIP
  • Rahi / Rahi
    1.000" L x 0.098" W (25.40mm x 2.50mm)
  • Raupapa
    L, BI
  • Resistor-Ratio-Drift
    ±50 ppm/°C
  • Te Ratonga Tauritau Whakatika
  • Te Pakanga (Ohms)
    47k
  • Mana Ma te Mea
    125mW
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    10-SIP
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    9
  • Te maha o nga toka
    10
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.200" (5.08mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47k Ohm ±2% 125mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP