Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > LOB3R030FLF
Tono Tono
Maori
4498044Ataata LOB3R030FLFTT Electronics
LOB3R030FLF
  • Tau Wae
    LOB3R030FLF
  • Whakaahuatanga
    RES METAL 0.03 OHM 3W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.210" Dia x 0.560" L (5.33mm x 14.22mm)
  • Raupapa
    LOB
  • Tuhinga
    30 mOhms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    LOB-3-R030-F-LF
    LOB3R030FLFLT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 175°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense, Non-Inductive
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    30 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element