Tono Tono
Maori
2543234Ataata AGAG.18NT250Techflex
AGAG.18NT250
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    AGAG.18NT250
  • Whakaahuatanga
    SLEEVING 0.042" ID FBRGLASS 250'
  • Tauira ECAD
  • Te Matotoru Wall
    0.018" (0.46mm)
  • Patohia nga huanga
    Braided
  • Momo
    Sleeving, Insulated
  • Raupapa
    Flex Glass® Acrylic
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 155°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Whakatau Whakamatau
  • Tuhinga
    Fiberglass, Acrylic Coated
  • Te Tae Kaituku Taeke
    5 Weeks
  • Tiaki waipiro
    Oil Resistant
  • Te roa
    250' (76.20m)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Te whakamaru o te wera
  • Ngā āhuatanga
    Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant
  • Tiaki Taiao
  • Taitapa - O waho
    0.078" (1.98mm)
  • Taitapa - I roto
    0.042" (1.07mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Natural Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.042" (1.07mm) 250' (76.20m)