Tono Tono
Maori
749275Ataata FIN1.50BK-50'Techflex
FIN1.50BK-50'
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    FIN1.50BK-50'
  • Whakaahuatanga
    SLEEVING 1.5" ID FBRGLASS 50'
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Te Matotoru Wall
    0.072" (1.83mm)
  • Patohia nga huanga
    Braided
  • Momo
    Sleeving, Insulated
  • Raupapa
    FireFlex®
  • Ētahi Ingoa
    Q7645855C
    Q7740853
  • Tae Mahi
    -54°C ~ 260°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Whakatau Whakamatau
    Non Flammable
  • Tuhinga
    Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free
  • Te Tae Kaituku Taeke
    5 Weeks
  • Tiaki waipiro
    Gasoline Resistant, Moisture Resistant
  • Te roa
    50.00' (15.24m)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Te whakamaru o te wera
    Flame Resistant, Heat Resistant
  • Ngā āhuatanga
    Chemical Resistant, Solvent Resistant
  • Tiaki Taiao
  • Taitapa - O waho
    1.644" (41.76mm)
  • Taitapa - I roto
    1.500" (38.10mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Black Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free Braided Sleeving, Insulated 1.500" (38.10mm) 50.00' (15.24m)