Tono Tono
Maori
3506408Ataata PTN0.25BK200Techflex
PTN0.25BK200
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PTN0.25BK200
  • Whakaahuatanga
    SLEEVING 1/4" X 200' BLACK
  • Tauira ECAD
  • Whānui
  • Te Matotoru Wall
    0.025" (0.64mm)
  • Patohia nga huanga
    Expandable
  • Momo
    Sleeving
  • Raupapa
    Flexo® PET
  • Ētahi Ingoa
    PTN025BK200
  • Tae Mahi
    -70°C ~ 125°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Whakatau Whakamatau
    UL94 V-0
  • Tuhinga
    Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
  • Te Tae Kaituku Taeke
    4 Weeks
  • Tiaki waipiro
    Gasoline Resistant
  • Te roa
    200' (60.96m)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Te whakamaru o te wera
    Heat Resistant
  • Ngā āhuatanga
    Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant
  • Tiaki Taiao
    UV Resistant
  • Taitapa - I waho, Kore-Whakawhānuihia
  • Taitapa - I roto, Kaore i Poroa
    0.250" (6.35mm)
  • Taitara - I roto, Whakawhānuihia
    0.438" (11.13mm)