Tono Tono
Maori
1008422Ataata WSX120-2000-R13Triad Magnetics
WSX120-2000-R13
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    WSX120-2000-R13
  • Whakaahuatanga
    AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 24W
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
  • Putanga - Whakaputa
    12V
  • Momotuhi - Whakauru
    90 ~ 264 VAC
  • Rahi / Rahi
    3.02" L x 1.87" W x 1.38" H (76.8mm x 47.5mm x 35.0mm)
  • Raupapa
    WSX
  • Whakamahia te Rohe
    International
  • Mana (Watts)
    24W
  • Ko te poari
    Negative Center
  • Hononga Whakaputa
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    0°C ~ 45°C
  • Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute
    100mW (Max)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Input
    Multi-Blade (Included)
  • Hononga Whakauru
    Multi-Blade
  • Puka
    Wall Mount
  • He pai
    Level VI
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    12V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    2A
  • Raina Rita
    60" (1.52m)