Home > Hua > Tiaki Raina, Tohatoha, Pūrua > Whakaaetanga Mana, Nga Puipuu Ngaru > PDUMV20HVNET2LX
Tono Tono
Maori
PDUMV20HVNET2LX
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PDUMV20HVNET2LX
  • Whakaahuatanga
    PDU SWITCHED 208/230V 20A 7 C13
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
    6 lbs (2.7kg)
  • Momotuhi - Whakauru
    208V, 230V
  • Momo
    PDU (Power Distribution Unit)
  • Raupapa
  • Whakamahia te Rohe
    North America
  • Parenga Mahinga
    None
  • Momo Tae
    Rack, Vertical
  • Kua Tiakina Nga Raina Media
  • Te Tae Kaituku Taeke
    2 Weeks
  • Te Poari Whare
  • Ngā āhuatanga
    Ethernet Control and Monitor Interface for Individual Outlets, Programmable Alerts, Load Meter
  • Energy
  • Anei - Max
    20A
  • Raina Rita
    10' (3.05m)
  • Hononga - Whakaputa AC
    IEC 320-C13 (7), C19 (1)
  • Hononga - Whakauru AC
    IEC 320-C20, NEMA L6-20P
  • Whakaaetanga
    CE, NOM, UL
  • Ngā putanga AC
    8
PDUMV20HVNET
PDUMV20HVNET
Whakaahuatanga: PDU SWITCHED 208V-240V 20A C13