Home > Hua > Sensors, transducers > Ngā Taputapu Taiao - Nga Natura NTC > 205V4G1K
Tono Tono
Maori
6080383Ataata 205V4G1KU.S. Sensor
205V4G1K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    205V4G1K
  • Whakaahuatanga
    THERMISTOR NTC 2MOHM 4288K DO35
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto ko te arataki / RoHS i te whakakorenga
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Raupapa
  • Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C
    2M
  • Te Tangata Tangata
    ±10%
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    DO-204AH, DO-35, Axial
  • Ētahi Ingoa
    Q11501065
  • Tae Mahi
    300°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Length - Wire Wire
    1.00" (25.40mm)