Home > Hua > Sensors, transducers > Ngā Taputapu Taiao - Nga Natura NTC > GL202F9J
Tono Tono
Maori
5397928Ataata GL202F9JU.S. Sensor
GL202F9J
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    GL202F9J
  • Whakaahuatanga
    THERMISTOR NTC 2KOHM 3499K BEAD
  • Raupapa
    GL
  • Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C
    2k
  • Te Tangata Tangata
    ±5%
  • Paa / Case
    Bead, Glass
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 300°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Length - Wire Wire
    1.00" (25.40mm)