Home > Hua > Sensors, transducers > Ngā Taputapu Taiao - Nga Natura NTC > GR302J1K
Tono Tono
Maori
5149715Ataata GR302J1KU.S. Sensor
GR302J1K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    GR302J1K
  • Whakaahuatanga
    THERMISTOR NTC 3KOHM 3977K BEAD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto ko te arataki / RoHS i te whakakorenga
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Raupapa
    GR
  • Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C
    3k
  • Te Tangata Tangata
    ±10%
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Bead, Glass
  • Tae Mahi
    300°C
  • Momo Tae
    Free Hanging
  • Length - Wire Wire
    1.00" (25.40mm)