Home > Hua > Sensors, transducers > Ngā Taputapu Taiao - Nga Natura NTC > KC101B2K
Tono Tono
Maori
2807204Ataata KC101B2KU.S. Sensor
KC101B2K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    KC101B2K
  • Whakaahuatanga
    THERMISTOR NTC 100OHM 2941K BEAD
  • Raupapa
    KC
  • Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C
    100
  • Te Tangata Tangata
    ±10%
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Bead, Epoxy
  • Tae Mahi
    100°C
  • Momo Tae
    Free Hanging
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Length - Wire Wire
    1.50" (38.00mm)